Türk Telekom 2500 Personel Alacak - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Salı, Mart 27, 2018

Türk Telekom 2500 Personel Alacak

Türk Telekom'dan 2500 kişilik dev bir istihdam atağı geldi. İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya sosyal Medya'dan yaptığı açıklamayla Türk Telekom'a 2 Bin 500 personel alımı yapılacağını açıkladı. Türk Telekom personel alımları ne zaman yapılacak? Yapılan açıklamaya ilişkin tüm detaylar haberimizde.

Türk Telekom’a 2 Bin 500 personel alımı yapılacak. Müjde Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü tarafından verildi. İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya sosyal medya üzerinden açıklamalarda bulundu. Uzunkaya Türk Telekom Genel Müdürü Dr. Paul Doany ile istihdam işbirliği törenine katıldı.
Türk Telekom

İŞKUR sosyal medya üzerinden yapılan açıklamaya göre Türk Telekom'a personel alımı yapılacağı müjdesi verildi. Türk Telekom ile istihdam işbirliği törenine Ulaştırma bakanı Ahmet ARSLAN, Türk İş Genel Müdürü Ergün ATALAY ve İŞKUR Genel Müdürü Cager UZUNKAYA katıldı. Yapılan işbirliği kapsamında Türk Telekom'a 2.500 personel alımı yapılacak. Alım yapılacak olan personeller tekniker pozisyonunda olacak. Personel alımının ne zaman yapılacağına ilişkin ise henüz bir açıklama yapılmadı. isbasvurulari.net olarak konunun takipçisi olmaya devam edeceğiz ve personel alımı ilanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda duyurusunu yapacağız. Türk Telekom'un 2.500 kişilik personel alımı ilanından haberdar olmak istiyorsanız Facebook grubumuza katılabilirsiniz. Facebook grubumuza katılmak için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon