Türkiye Genelinde En Az İlköğretim Mezunu 25 Bin 377 Personel Alımı Yapılacak - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazartesi, Nisan 30, 2018

Türkiye Genelinde En Az İlköğretim Mezunu 25 Bin 377 Personel Alımı Yapılacak

İŞKUR üzerinden Türkiye genelinde en az ilköğretim mezunu 25.377 kişilik işe alım gerçekleştiriliyor. Yayınlanan ilanlara başvurular ise tüm hızıyla devam ediyor. Yapılacak olan personel alımlarına ilişkin tüm detaylara yazıdan ulaşabilirsiniz.

Tüm Türkiye genelinde personel alımları yapan İŞKUR eğitim düzeyinde en az ilköğretim mezunu olan adaylara yönelikte başvuru almakta. Bilindiği gibi Türkiye İş Kurumu kamu kurumlarında ve özel firmaların personel ihtiyacını gidermek için yüz binlerce alım yapıyor. Rekor seviyede istihdam sağlayan İŞKUR, herhangi bir eğitim düzeyine sahip olmayan adayların başvuru yapabileceği meslekler arasında bulunan beden işçisi alımlarında ise 25 bin açık iş ilanı bulunuyor. Bu ilanlara başvuru için şartlar neler?

BAŞVURU ŞARTLARI

Beden işçisi olarak görev almak isteyen adaylar için en az ilk öğretim mezunu olmak yeterli olmaktadır. Türkiye geneli tüm illerde alımlar bulunuyor. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde beden işçisi alımları daha fazla olmakta. Bu pozisyonda görev alan çalışanlar firmaların beden gücü ile yapılabilen işlerinde görev alacaklar. Firmaların bazı ilanlarında vardiya usulü çalışmaktadır. Başvuru şartları ilanlarda farklılık göstermektedir. Başvuru yapmak istenilen duyurunun detaylarını incelemekte fayda olacaktır.
personel

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İŞKUR il ve ilçelerde bulunan şube müdürlüklerinde iş ve meslek danışmanı aracılığı ile alımlar yapılacaktır. Ayrıca İŞKUR internet sitesinden e-sube aracılığı ile e-devlet ile ya da yeni üye oluşturularak giriş yapılacak. Başvuru şartlarına uyan adaylar son başvuru tarihinden önce ilgili ilanlara başvuru yapılabilecek. 

Başvuru için: http://bc.vc/jDG2th7 . Linke tıkladıktan sonra sağ üstte çıkan sürenin bitmesini bekleyin ve reklamı geç butonuna tıklayınız.

Personel alımlarından ilk sizin haberiniz olsun isterseniz facebook grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için TIKLAYINIZ.
Comments


EmoticonEmoticon