Adalet Bakanlığı 15 Bin Personel Alacak! - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazartesi, Mayıs 07, 2018

Adalet Bakanlığı 15 Bin Personel Alacak!

Adalet Bakanlığı 2018 yılı için ilk alım yapacağı branşları açıkladı. Adalet Bakanlığı ve CTE 15 bin personel alımı detaylarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Adalet Bakanlığı 15 bin personel alımı yapacağını duyurdu! Adalet Bakanlığı 2018 yılında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında 15 bin sözleşmeli personel alacak.Buna göre; 2018 yılı içerisinde yaklaşık 15 bin sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. İstihdamı sağlanacak personeller Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, Personel Genel Müdürlüğü taşra ve merkez teşkilatı, Adli Tıp Kurumu Başkanlığında görevlendirilecek.
adalet bakanlığı
Planlanan istihdam kapsamında infaz ve koruma memuru, zabıt katibi, icra katibi, mübaşir, psikolog, sosyal çalışmacı, ceza infaz kurumu katibi, sağlık memuru, teknisyen, şoför, mühendis, mütercim gibi 24 farklı alanda alım gerçekleştirilecek. Adalet Bakanlığı ve CTE için personel alımı kontenjanları ve branşların dağılımına dair ilan yakında yayımlanacaktır. Adalet Bakanlığı personel alımları ilanı yayımlanınca isbasvurulari.net ekibi olarak sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Adalet bakanlığı personel alımlarını takip etmek için Facebook grubumuza katılabilirsiniz. Facebook grubumuza katılmak için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon