Cumhurbaşkanı Müjdeyi Verdi! 4 Bin ASDEP Memur Alımı Yapılacak - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cuma, Mayıs 25, 2018

Cumhurbaşkanı Müjdeyi Verdi! 4 Bin ASDEP Memur Alımı Yapılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan müjdeyi duyurdu. 4 bin ASDEP memur, personel alımı yapılacağı belirtildi. Peki detaylar nedir?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin farklı bölgelerinde konuşmalar yaparak hem 24 Hazirandaki seçimler için seçmenler ile buluşuyor, hemde gündem başlıklarını değerlendirmeye devam ediyor. Kamuya atama ilanları şu aralar sık sık yayımlanmaya devam ederken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'da atamalara ilişkin önemli bir duyuru yayımladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gündem başlıklarını değerlendirmeye devam ederken Aile Sosyal Destek Programları hakkında da bazı açıklamalar yaparak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde görev yapmak üzere toplam 3 bin ASDEP memur personelinin kadrolarına yerleştirildiğini duyurdu. Bu yerleşme açıklamasının ardından yeni atama müjdesi de verildi.
tayyip erdoğan

4 BİN ASDEP ALINACAK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Programla, hizmetlerin tüm ihtiyaç grupları için ulaşılabilir olması, sosyal hizmete ihtiyacı olan bireylerin öncelikle yaşadıkları ortamda kendilerine yeterli hale gelmesi, sosyal hizmet ve yardıma ihtiyaç duyan aileye yerinde, etkili ve yaygın bir hizmet sağlanacaktır." açıklamasını yaparak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde istihdam etmek üzere önümüzdeki dönemler içerisinde 4 bin ASDEP memur alımının daha yapılacağını belirtti. Alım tarihi hakkında henüz bir duyuru yok fakat yakın süreç içerisinde İl Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüklerinin ilanlar hazırlayarak kamuoyuna duyuru yapması bekleniyor. isbasvurulari.net ekibi olarak bizlerde ilanları sizler için takip etmeye devam ediyoruz.
Comments


EmoticonEmoticon