İş Bankası Mayıs Ayı Memur Alımları Başladı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Perşembe, Mayıs 03, 2018

İş Bankası Mayıs Ayı Memur Alımları Başladı

İş Bankası memur personel alımı yapacağını belirtti. Kendi resmi internet sayfası üzerinde yayımlamış olduğu ilanlara göre Mayıs ayı memur alımları yapacak. Buna göre İş Bankası bünyesindeki memur personel eksikliğini karşılamak için farklı pozisyon ve niteliklerde memur alımı yapacağını belirtti. Ayrıca adayların başvuru şartlarını taşımaları doğrultusunda başvuruları kabul edilecek ve bu yönde sınava katılacaklardır.

Söz konusu ilanlar ile İş Bankası Mayıs ayında Takip Memuru Alımı ve Uzman Yardımcısı alacağını belirtti. Aşağıda sizlerle başvuru şartlarını ve özel şartları paylaşıyor olacağız.

ADAYLARDAN ARANAN GENEL NİTELİKLER:

İş Bankası Mayıs ayında alımını yapacağı memur personel adaylarından genel olarak, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, Yapılacak sınavın Yazılı tarihi itibari ile 30 yaşını doldurmamış olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Daha önce banka tarafından yapılan sınavlardan başarısız sayılmamış veya mülakat aşamasında elenmemiş olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olacak herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak, Herhangi bir kurum veya kuruluşta zorunlu hizmet yükülülüğü bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak gibi genel nitelikler aranmaktadır.

ÖZEL ŞARTLAR VE SINAVLAR:

İş Bankası Uzman Yardımcısı ve Takip memuru pozisyonunda alım yapacağını belirtti ve bu yönde pozisyonuna göre adaylardan özel nitelik aranmakta ve sınav tarihleri farklıdır.
Uzman Yardımcısı pozisyonuna başvuru yapacak adaylar, Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmaları gereklidir. Bu yönde yukarıdaki şartlarıda taşıyan adaylar başvuru işlemi sonrasında 02 Haziran2018 ve İzleyen günlerde İstanbulda Yazılı sınava katılacaklardır.
Takip Memuru pozisyonuna başvuru yapacak adaylardan ise özel olarak, Adalet Meslek Yüksekokulu Mezunu olmak, İstanbul veya Gaziantep illerinde ikamet ediyor olmak ve Hukuk bürolarında veya şirketlerin kurumların hukuk depratmanlarından daha önce filen takip memurluğu yapmış olmak nitelikleri aranacaktır. Bu şartları ve yukarıdaki şartları taşıyan adaylar 29 Mayıs 2018 tarihinde İstanbul'da yazılı sınava katılacaklardır.
iş bankası kariyer

BAŞVURU TARİHLERİ VE BAŞVURU ŞEKLİ:

İş Bankası memur alımı ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını sadece İş Bankası resmi başvuru sitesi olan cv.isbank.com.tr adresi üzerinden İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden yapılacaktır. İş Bankası Şube Müdürlüğü veya Genel Müdürlüğüne yapılacak başvurular geçerli değildir. Buna göre uzman Yardımcısı pozisyonu için başvurular en geç 28 Mayıs 2018 tarihine kadar yapılması şarttır. Takip Memuru pozisyonu için ise en geç 21 mayıs 2018 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. İş Bankası ilgili ilanlarına ulaşmak ve başvuru yapmak için aşağıda sizlerle paylaşacağımız bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Başvuru Ve Detaylı Bilgi: https://goo.gl/7KzBfk
Comments


EmoticonEmoticon