Tarım Bakanlığına 10 Bin 551 Memur Alınacak - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Salı, Mayıs 15, 2018

Tarım Bakanlığına 10 Bin 551 Memur Alınacak

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına personel alımı yapılacak. Bakan Ahmet Eşref FAKIBABA 10 bin 551 personel alımı müjdesini milyonlarca memur adayına duyurdu. İşte tüm detaylar...

Kamu Personeli olmak isteyen milyonlarca aday memur alımları için gelecek açıklamalara odaklandı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının personel ihtiyacının giderilmesi için Bakan FAKIBABA yeni bir açıklama yaptı. Ayrıca hangi kadrolarda alım yapılacağı da belli oldu

TARIM BAKANLIĞINA MEMUR ALIMI

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref FAKIBABA, Balıkesir Bigadiç ilçesinde bir takım etkinliklere katıldı. Hayvancılık ile uğraşan çiftçiler ile esnafı yerinde ziyaret eden Bakan, tarımda eğitim konusunda da önemli değerlendirmeler yaptı.
tarım bakanlığı personel alımı

HANGİ KADROLARDA ALIM OLACAK?

Tarım Bakanlığına yapılacak alımlar için gerekli izinlerin alınması için yazışmaların yapıldığını aktaran Bakan FAKIBABA, “ Ziraat Mühendisi, Veteriner Hekim, Gıda Mühendisleri istihdamı için 9 Şubat'ta 10 bin 551 kişinin Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ailesine katılmasına yönelik gerekli kuruluşlara yazılarımızı yazdık. Bir şey söylüyorsam doğrudur" dedi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 10.551 personel alımına ilişkin tüm son dakika haberlerini sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon