Türkiye Petrolleri KPSS 60 Puan İle Personel Alımı! 7 Bin TL Maaş! - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Perşembe, Mayıs 24, 2018

Türkiye Petrolleri KPSS 60 Puan İle Personel Alımı! 7 Bin TL Maaş!

Türkiye Petrollerine personel alımı yapılacak ve başvuru sonucu kazanan adayların alacağı maaş belli oldu. KPSS'den en az 60 puan alan adayların başvurabileceği Türkiye petrolleri memur alım detayları haberimizde..

Kamuda ve özel sektör personel alımları yayımlanmaya devam ediyor. Türkiye Petrolleri tarafından yapılacak personel alımı ilanına başvurular başladı. Başvuru şartlarında Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmak yeterli olacak. Adayların başvurularda deneyim şartı da bulunuyor. Ayrıca kazanan adayların 7 bin TL brüt maaş ile göreve başlayacak.

BAŞVURU ŞARTLARI

KPSS puanından P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak gerekiyor. Adayların iyi derece office uygulamalarına kullanabilmek, son 3 yıl içinde yabancı dil şartında YDS ya da KPDS puanlarından en az 70 puan almış olmak gerekiyor. TOEFL puanından ise 84 puan almış olan adayların lisans mezunu olmak. Eğitimini İngilizce dil süren üniversitelerden mezun olmak. Başvuru yapacak olan adaylar İŞKUR üzerinden alımlar yapılacak. Adayların Avukat ruhsatına sahip olması ve 5 yıl deneyimli olması gerekiyor. Ayrıca çalışma şartlarında seyahat engeli bulunmamak, arazi çalışmalarında çalışmaya engel bulunmamak şartları bulunuyor.
türkiye petrolleri personel alımı

7 BİN TL MAAŞ

Başvuru sonucu kazanan adaylar 7 bin Tl brüt maaş ile göreve başlayacaklar. İlanda belirtilen maaş bilgilerine göre batman ve Adıyaman bölge müdürlüğünde görev yapan adayların 3.085 Tl tazminat ödenecek. Son başvurular 1 Haziran tarihine kadar devam edecek. Adaylar Adıyaman ve batman illerinde görev alacak.

BAŞVURULAR

Başvurular İŞKUR üzerinden alınacak. Adayların aşağıdaki linki tarayıcıdan açarak,  iş yeri unvanına TÜRKİYE PETROLLERİ A.O yazarak arama yapmaları gerekiyor.

Başvuru için: https://goo.gl/P2fb6r
Comments


EmoticonEmoticon