4 Bin ASDEP Memur Alımı Yapılacak! - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Perşembe, Haziran 21, 2018

4 Bin ASDEP Memur Alımı Yapılacak!

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 4 bin ASDEP memur alımı yapacak. Peki alım ilanına hangi bölüm mezunları başvuru yapabilecek?
Ülkemizin önemli bakanlıkları arasında yer alan ve hükümet tarafından özellikle son birkaç senede bütçesi ciddi oranda artırılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı geçtiğimiz sene ciddi şekilde ASDEP memur ataması yapıldı. Bu sene atamalar ne zaman yapılacak, alımlar yapılacak mı derken konu hakkında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından müjdeli haberler duyuruldu ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının 4 bin memur alımı yapacağı öğrenildi. Peki hangi bölüm mezunları başvuru yapabilir?
BÖLÜM ŞARTLARI NEDİR?
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının 4 bin ASDEP memur alımı yapacağı öğrenildi. Buna göre yakın zamanda alımların yapılması bekleniyor. Peki ilan yayımlandığında hangi bölüm mezunları ilgili ilana başvuru yapabilecek? Adayların ASDEP kadrosuna başvuru yapabilmesi için Psikolojik Danışmanlık, Sosyal Hizmetlet, Psikoloji, Sosyal Çalışmalar, Sosyoloji, Rehberlik ve Sosyal Hizmet lisans bölümlerinden her hangi bir tanesinden mezun olan adaylar müracaatlarını gerçekleştirebilecektir. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığını 4 bin ASDEP memur alımı ilanı yayımlandığında şartlar hakkında bilgi edinmek ve müracaat detaylarını öğrenmek isteyen adayların sitemizi veya facebook grubumuzu takip etmesi gerekmektedir.
Personel alımlarından ilk sizin haberiniz olsun isterseniz facebook grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için TIKLAYINIZ.

2 yorum:

  1. Aynı dersleri görmemize rağmen üstüne formasyon belgesine de sahip olmamıza rağmen neden FELSEFE bölümü yok???

    YanıtlaSil
  2. ne aynı dersinden bahsediyosun pdr nin gördüğü derselerin 10da birini görmedin biz calışıp pdr kazanalım sen sen yata yata felsefe ye git sonra gel benle aynı işe talip ol yok öyle yağma

    YanıtlaSil


EmoticonEmoticon