7.000 Bekçi Alımı Başvuru Tarihi Açıklandı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Çarşamba, Haziran 06, 2018

7.000 Bekçi Alımı Başvuru Tarihi Açıklandı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından yapılan duyuru ile 7 bin bekçi alımı başvuru tarihleri ne zaman, bekçi alımı başvuruları ne zaman başlayacak sorularının yanıtını verdi.

İçişleri Bakanlığı bu sene içerisinde binlerce kişilik bekçi alımı yapacak olup ilk ilan geçtiğimiz günlerde Polis Akademisi Başkanlığınca yapılan duyuru sonucu öğrenildi ve ilk aşama için toplam 7 bin bekçi alımı yapılacağı öğrenildi. Buna göre adaylar bekçi alımı için ilanın yayımlanmasını bekliyor.

Polis Akademisi Başkanlığınca 7 bin bekçi alımı ilanı yayımlandı. Ancak başvuru tarihlerinin ne zaman olduğu belirtilmemişti. İçiişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından yapılan açıklama da 7 bin bekçi alımı başvuru tarihi duyuruldu, 7 bin bekçi alımı ne zaman yapılacak, bekçi alımı tarihi açıklandı.

Bekçi Maaşları Ne Kadar?
bekçi

BAKAN TARİHİ AÇIKLADI!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Türkiye geneli çok sayıda adayın merak ile beklediği 7 bin bekçi alımı başvuru tarihini sonunda kamuoyuna duyurdu. Buna göre 7 bin bekçi alımı ilanına başvuru 8 Haziran 2018 tarihi itibari ile yapılacak. Ancak ilana başvurular Polis Akademisi Başkanlığı üzerinden mi yapılacak yoksa ilanlar yine İl Valiliklerince ya da İl Emniyet Müdürlüklerince mi yayımlanacak net olarak bir duyuru yok. isbasvurulari.net ekibi olarak 7 bin bekçi alımı ilanlarını sizler için takip edeceğiz.
İlanlar yayımlandığı gibi konu hakkında bilgi vereceğiz. Sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bilgilere ilk olarak siz ulaşabilir ve başvurularınızı yapabilirsiniz. Bekçi ilanlarından haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilirsiniz. Facebook grubumuza katılmak için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon