Başbakan Yardımcısı Bozdağ Bedelli Askerlik İçin Tarih Verdi - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazartesi, Haziran 25, 2018

Başbakan Yardımcısı Bozdağ Bedelli Askerlik İçin Tarih Verdi

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, bedelli askerlik konusunda tarih vererek açıklamalarda bulundu.Bedelli askerlik ne zaman çıkacak?Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, bedelli askerlik konusunda tarih vererek açıklamalarda bulundu. Seçimlerden önce en fazla konuşulan ve AK Parti’nin seçim vaatleri arasında bulunan bedelli askerliğin ne zaman gündeme geleceği belli oldu. Bozdağ tam tarih vermese de bedelli askerliğin 2018 yılı içerisinde çıkacağını söyledi.
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, seçim sonuçları ile alakalı yaptığı açıklamalarda bedelli askerlik konusuna da değindi. Meclisin muhtemelen 1 Ekim’e kadar ara vereceğini belirten Başbakan Yardımcısı Bozdağ, bedelli askerlik konusunun Ekim ayından sonra gündeme geleceğini açıkladı.
Bedelli askerliğin KHK ile alınacak bir karar olmadığını kaydeden Bozdağ, Cumhurbaşkanı ve vekillerimizin yemin ederek göreve başlaması lazım Parlamento 1 Ekim’e kadar ara verecek, bedelli askerlik konusu da Ekim’den sonra gündeme gelecektir ifadelerini kullandı.
Bekir Bozdağ, bedelli askerlik konusu milletimize taahhüdümüzdür Meclis açıldıktan sonra bu konuda gereğini yapacağız, bu yıl içinde gerekli düzenlemeyi yapacağız dedi. İsbasvurulari.net olarak yüz binlerce adayın beklediği bedelli askerlik konusunu yakından takip ediyoruz, tüm gelişmelerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.
Personel alımlarından ve bedelli askerlik hakkında çıkan haberlerden ilk sizin haberiniz olsun isterseniz facebook grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için TIKLAYINIZ.


Comments


EmoticonEmoticon