Jandarma 25.000 Asker ve Sivil Memur Alımı Yapılacak! - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Perşembe, Haziran 07, 2018

Jandarma 25.000 Asker ve Sivil Memur Alımı Yapılacak!

Jandarma Genel Komutanlığı için 25 bin - 30 bin aralığında hem askeri personel hemde sivil memur alımı yapılacak. Peki alımlar ne zaman yapılacak?
çişleri Bakanlığı bünyesinde görevlerine hem sınır için hemde sınır dışında devam etmekte olan Jandarma Genel Komutanlığı açık olduğunu tespit ettiği kadrolar için çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. Bu sene kaç kişilik alım yapacağı büyük bir merak ile beklenmekte olan Jandarma Genel Komutanlığı için İçişleri Bakanı Süleyman Soylu konu hakkında açıklama yaptı.
Buna göre Jandarma Genel Komutanlığı her sene 25 bin 30 kişilik alım yapacak. Bu alımlar subay, astsubay, uzman erbaş ve sivil memur kadroları için yapılacaktır. Bu sene bilindiği üzere sadece subay ve astsubay sınıfları için atama gerçekleştirdi.
ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK?
Yıl sonuna kadar İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığının toplam 25 bin, 30 bin aralığında subay, astsubay, uzman erbaş ve sivil memur alımı yapması beklenmektedir. Atamaların ne zaman yapılacağına dair resmi bir duyuru bulunmamaktadır. Fakat en kısa sürede özellikle uzman erbaş rütbesi için on binlerce kişilik ilanların kamuoyuna duyurulması ve başvuruların da başlaması bekleniyor.
İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığının askeri personel alımı ve sivil memur alımı ilanları farklı kaynaklar üzerindende yayımlanmakta. İşbaşvuruları ekibi olarak ilanların yayımlanabileceği tüm mercileri takip etmekteyiz. Sizler sitemizi ve facebook grubumuzu takip ederek tüm ilanlara en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Facebook grubumuz için tıklayınız.

Comments


EmoticonEmoticon