Türkiye İş Bankası Memur, Güvenlik Görevlisi ve Şoför Alımı Yapıyor - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Perşembe, Haziran 28, 2018

Türkiye İş Bankası Memur, Güvenlik Görevlisi ve Şoför Alımı Yapıyor

İş Bankası Kendi sitesinde farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını açıkladı. Yapılan duyuruya göre Memur, Güvenlik Görevlisi ve Şoför alımı yapacak. Başvuru şartları ve detayları haberimizin devamında yer almaktadır.İş Bankası  Resmi internet sitesindeki açık iş pozisyonlarında yer alan ilanlara göre İş Bankası  bünyesindeki memur personel eksikliğini gidermek için farklı pozisyonlarda alım yapacak. Buna göre İş Bankası  Memur, Özel Güvenlik Görevlisi ve Şoför alımı yapacağını duyurdu. İlgili ilanlar için detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.
İş Bankası Memur Alımı:
İş Bankası  Düzce, Kocaeli, Gebze/Kocaeli, Kandıra/Kocaeli ve Sapanca/ Sakarya' da bulunan genel müdürlük ve Şubelerinde çalıştırılmak üzere yapılacak SInav sonucuna göre Memur alımı yapacak. Memur alım sınavı 25 Temmuz 2018 tarihi ve izleyen günlerde yapılacaktır. Adaylar başvurularını en geç 20 Temmuz 2018 tarihine kadar İş Bankası  resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.
Buna göre başvuru şartları olarak adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 30 yaşını doldurmamÜniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun olmuş olmak, Askerliğini yapmış veya ilgisi bulunmamak, Düzce, Kocaeli veya Sakarya illerinde ikamet ediyor olmak ve Herhangi bir kamu kurumu veya kuruluşunda görev yapmıyor olmak.
Özel Güvenlik Görevlisi Alımı:
İş Bankası Şube ve genel Müdürlüklerinde görevlendirmek üzere Erkek Özel Güvenlik Görevlisi alacak. Alım yapılacak iller, İstanbul, Hakkari ve Van illerinde yapılacak olup, Adaylara 19 temmuz 2018 tarihinde İstanbulda Sınav yapılacaktır. Adaylar sınava başvurularını en geç 13 Temmuz 2018 tarihi saat 12:00 a kadar İş Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapmaları gerekmektedir.
Adaylardan sınava başvuru için, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 19 temmuz 1990 ve sonrası doğumlu olmak, En az 175 cm Boyunda olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel bir durum olmamak, En az lise mezunu veya Ticaret meslek lisesi mezunu olmak, İstanbul, Hakkari ve Van İllerinde ikamet ediyor olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, 19 Temmuz 2019 sonrası itibari ile Silahlı özel güvenlik sertifikasına sahip olmak, ve Kamu kurum veya kuruluşlarından mecburi hizmet şartı olmamaları gerekmektedir.
Şoför Alımı:
İş Bankası Bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişeh,r, İskenderun ve Malatya illerine Şoför alımı yapacaktır. Adyalar bu yönde 20 Temmuz 2018 tarihinde İstanbulda sınav yapılacaktır. Ayrıca adaylar başvurularını en geç 16 Temmuz 2018 tarihine kadar saat 12:00 a kadar gerçekleştirmeleri gereklidir.
Adayardan başvuru şartı olarak, Türkşye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Askerliğini yapmış olmak, 20 Temmuz 1990 ve sonrası doğumlu olmak, En az lise mezunu veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak, İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, İskenderun ve Malatya illerinde ikamet ediyor olmak, 2016 yılından önce alınmış en az B Sınıfı ehliyet veya 2016 yılından sonra alınmış en az D1 sınıfı ehliyete sahip olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sorunu olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Herhangi bir kurum veya kuruluşta mecburi hizmet şartı olmamak ve SRC 1 ve SRC 2 belelerinden herhangi birine SRC3 ve SRC 4 belgelerinden herhangi birine sahip olmak şartları aranacaktır.
Daha detaylı bilgi almak isteyen adaylar BURAYA  tıklayarak başvuru sayfasına gidebilirler.

Personel alımlarından ilk sizin haberiniz olsun isterseniz facebook grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için TIKLAYINIZ.
Comments


EmoticonEmoticon