2018 YKS Üniversite Programları ve Kontenjanları Yayınladı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Çarşamba, Temmuz 04, 2018

2018 YKS Üniversite Programları ve Kontenjanları Yayınladı

2018 YKS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu yayımlandı. ÖSYM, YKS kontenjanlarına ve tüm programlarına sitemiz üzerinden haberden ulaşabilirsiniz.


2018 YKS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu ÖSYM tarafından yayımlandı. 2018 YKS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzunun 3 Temmuz ile 10 Temmuz 2018 tarihleri arasında ÖSYM'de olacağı açıklandı.
2018 YKS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu adaylara ve diğer ilgililere ön bilgi vermek amacıyla yayımlanmaktadır. Bu nedenle adayların, tercihlerini belirlemeden önce tercih süresi içinde ÖSYM'nin internet adresinden yeniden yayımlanacağı belirtildi.
2018-YKS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzunu dikkatle incelemeleri ve ÖSYM’den yapılan duyuruları takip etmeleri gerekmektedir. İş Başvuruları olarak da siz değerli okurlarımıza 2018 YKS’ye dair tüm detayları vereceğiz.
2018 YKS tercihleri ne zaman? Tercih süresi, 7-14 Ağustos 2018 tarihleri arasındadır. Tercih bildirim işleminizi tamamladıktan sonra "Tercih Süresi" içerisinde Aday İşlemleri Sistemi internet adresinden tercihlerinizde değişiklik yapabilirsiniz. Tercih işlemini tamamladıktan sonra "Tercih Süresi" içerisinde AİS internet adresinden tercih bilgilerini mutlak kontrol etmek ve yazıcıdan tercih listesinin bir dökümünü saklamak gerekiyor.
2018 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) yükseköğretim programları ve kontenjanları kılavuzu için TIKLAYINIZ.


Comments


EmoticonEmoticon