Bedelli Askerlik Ücreti Hakkında Açıklama

     


Bedelli Askerlik Ücreti Makul Düzeyde Olacak

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, bedelli askerlik konusunda açıklamalarda bulunurken, bedelli askerlik fiyatının makul düzeyde tutulacağını açıkladı. Bedelli askerlik ücret ne kadar olacak?

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, bedelli askerlik konusunda açıklamalarda bulunurken, ücret konusuna da değindi. Bedelli askerlik bekleyen binlerce adayın merak ettiği bedelli ücret ne kadar olacak sorusuna Bülent Turan cevap verdi.
Televizyon programında canlı yayına katılan AK Parti Grup Başkanvekili Turan, bedelli askerlik konusundaki çalışmaların titizlikle yürütüldüğünü ifade etti. Bülent Turan, bedelli askerlik sorunun kalıcı olarak çözecek bir düzenleme yapacaklarını belirtirken, bedelli askerlik fiyatının makul düzeyde tutulacağını açıkladı.
Bedelli askerlik konusunun gündemden düşmeyerek büyük bir problem haline geldiğini kaydeden Turan, bu konuda gerekli adımları atarak daha makul fiyatlarla bir çalışma yapacaklarını belirtti. Türkiye’de askerlikle ilgili sorun yaşayan gençlerin olmaması için bedelliyi çok daha kalıcı, bir sorun olarak ele alıp çözmek istediklerini vurguladı.
AK Parti Grup Başkanvekili Turan’ın bedelli askerlik ücretini makul düzeyde olacağını açıklaması adayları sevindirdi. İş Başvuruları olarak bedelli askerlik konusunu da yakından takip ediyor, konuyu sürekli gündeme getirerek adayların seslerini duyurmaya devam ediyoruz.


Yorum Yaz