Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Personel Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazartesi, Temmuz 09, 2018

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Personel Alımı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre GTHB sözleşmeli olarak personel alımı gerçekleştirecek. İşte detaylar.


Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ( GTHB ) bünyesindeki memur personel eksikliğini karşılamak için sözleşmeli olarak personel alımı yapacağını belirtti. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü Hatay Zeytincilik Araştırma Enstitüsü Müdürlüğüne 2 kişilik boş kadro ile Sözleşmeli olarak Ziraat Fakültesi/ Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi mezunu Mühendis alımı gerçekleştirecek.
BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı personel alım ilanına başvuru yapabilmek için adayların, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans seviyesinde KPSSP3 puan türünden en az 50 puan almış olmak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Sağlık açısından hiç bir engeli bulunmamak, İlgili fakülteden mezun olmuş, İngilizce dilinde en az 50 puan almış olmak şartları aranacaktır.
BAŞVURULAR:
Başvuru yapacak adaylar, 15 Temmuz 2018 tarihine başlayacak olup en geç 30 Temmuz 2018 tarihine kadar yapılacaktır Başvurular son başvuru günü mesai saati bitimine kadar Hatay Zeytincilik Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü'ne (Cebrail Mah. Valigazezoğlu Sokak No:4/1 Antakya/HATAY) yapılacaktır. İlan hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
İlanın Tam Metni 

Personel alımlarından ilk sizin haberiniz olsun isterseniz facebook grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için TIKLAYINIZ
Comments


EmoticonEmoticon