Türkiye Taşkömürü Kurumu 1.000 Personel Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Perşembe, Temmuz 26, 2018

Türkiye Taşkömürü Kurumu 1.000 Personel Alımı

Türkiye Taşkömürü Kurumu işçi alımı yapacak. Genel maden işçileri sendikası başkanı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ziyareti sonrası müjdeyi verdi. İşte TTK işçi alım açıklamaları


Türkiye Taş kömürü Kurumuna çok sayıda işçi istihdamı yapılması planlanmakta. Genel Maden İşçileri Sendikası Bakanı Ahmet Demircan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih DÖNMEZ'i ziyaret etti. Burada yapılan konuşmadan Türkiye Taşkömürü Kurumunun işçi ihtiyacı için bazı değerlendirmeler yapıldı. 
BAKAN MÜJDEYİ VERDİ!
Genel Maden İşçileri Sendikası Başkanı Demirci'nin Bakan Fatih Dönmez'i ziyaretinde personel alım sözünü aldı. Daha önce planlanan 1500 personel alımının 500 kişisi gelecek yıl yapılacağı 2018 yılında ise 1000 personel alımı yapılmasını gündeme gelmesi üzerine Bakan Dönmez, çalışmanın en yakın zamanda başlayacağını belirttiği ifade edildi. Buna göre yakın zamanda TTK'ya 1000 işçi alım için çalışmaların başlaması beklenmekte.
Diğer yandan alınacak işçilerin hangi bölgelerden olacağıda belirtilmekte. Karabük, Zonguldak ve Bartın bölgelerinden işçi alımı sınırlandırılabilir. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Personel alımlarından ilk sizin haberiniz olsun isterseniz facebook grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için TIKLAYINIZ

Comments


EmoticonEmoticon