Türk Telekom 4 Farklı Pozisyonda Personel Alım İlanı Yayımladı! - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazartesi, Ağustos 13, 2018

Türk Telekom 4 Farklı Pozisyonda Personel Alım İlanı Yayımladı!

Türk Telekom'a dört farklı unvanda personel alımı yapılacak. yeni yayımlanan personel alım ilanlarına göre lise, ön lisans mezunu adaylardan alımlar yapılacak. Türktelekom A.Ş. lise mezunu olan bay-bayan personel alım ilanlarını aktarmak istiyoruz.


Türk Telekom'a bir çok pozisyonda personel alımları yapılacak.
177 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Türktelekom Türkiye'nin telekominasyon gelişminde önemli katkılar sağlamaya devam ediyor. Buna göre yeni mezun olan adayların meslek edinmelerinde ve iş değiştirecek olan adayların iş başvurularında yoğun ilgi ile karşılanmasını sağlıyor. Türktelekom A.Ş. yayımladığı personel alım ilanlarını aktarmak istiyoruz.
HANGİ POZİSYONLARDA ALIM YAPILACAK;
Türktelekom A.Ş. 4 farklı unvanda alım yapacak. Buna göre Aktivasyon sorumlusu, satış danışmanı, insan kaynakları bölüm müdürü, satış destek uzmanı pozisyonlarında istihdamlar yapılacak. Adaylar Diyarbakır ilinde, İstanbul ve Antalya illerinde görevlendirilecek.
Aktivasyon sorumlusu pozisyonundaki başvurular için adayların 30 yaşını aşmamış olması, ön lisans yada lisans mezunu olmalarıi askerliği bitirmiş yada 2 yıl tecil ettirmiş olması isteniliyor. Antalya Muratpaşa ile Kepez ilçelerinde görevlendirilecek olan aktivasyon sorumluları için 2 bin tl ile 3 Bin tl arasında maaş verilecek. Başvurular 6 Ekim'de son bulacak.
Türktelekom ana bayilerinde görvlendirilecek olan sattış danışmanları için tecrübeli yada tecrübesiz olan adaylar başvuru yapabilecekler. Eğitim düzeyinde en az lise mezunu olmaları yeterli olacak. İstanbul (Bağcılar, Güngören, Küçükçekmece) ilçelerinde görevlendirilecekler. Başvurular 2 Eylül tarihine kadar devam edecek.
Diyarbakır ilinde İnsan kaynakları bölümü müdürü alımına başvuru yapmak siteyen adaylar için tercihen bayan, Office programlarına hakim, orta dcüzey üst düzey yönetici alımı yapılacak. Adaylar 6 Eylül tarihine kadar başvuru yapması gerekiyor. 
Satış destek uzmanı alımlarında ise en az lise mezunu olan adaylar başvuru yapabilecekler. Adyların 21-35 yaş aralığında olması, başvuru özel şartlarını taşıması gerekiyor. SOn abşvuru tarihi ise 6 Eylül tarihi olarak açıklandı.
Başvuru için TIKLAYINIZ.


Personel alımlarından ilk sizin haberiniz olsun isterseniz facebook grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için TIKLAYINIZ
Comments


EmoticonEmoticon