Türkiye Geneli Bay-Bayan Güvenlik Görevlisi Alınacak!

     
Türkiye genelinde özel firmaların güvenlik görevlisi ihtiyacının giderilmesi için 2.356 silahlı silahsız güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Buna göre özel güvenlik alımlarında başvuru şartları neler? Başvuru yapılan güvenlik görevlisi alımlarını aktarıyoruz.Türkiye genelinde özel firmaların güvenlik görevlisi ihtiyacının giderilmesi için İŞKUR üzerinden çok sayıda personel alım ilanı yayımlandı. Buna göre en az lise mezunu olan 2 Bin 356 silahlı silahsız güvenlik görevlisi alımı yapılacak.  Türkiye Genelinde özel güvenlik alımlarına başvuru şartları neler? İşin olsa ekibi olarak güvenlik görevlisi olmak isteyen adaylara yönelik olarak bazı detayları paylaşacağız.
3 BİN 621 GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI;
İŞKUR Türkiye Genelinde en az lise mezunu olan adaylar arasından 2 Bin 356 Güvenlik Görevlisi alımı yapılması için iş ilanları yayımladı. 11 Ağustos tarihi itibari ile yapılacak alımlarda ilan sayısı 244 olarak açıklandı. Buna göre adayların silahlı olarak görevlendirilecek olan güvenlik görevlileri ile silahsız güvenlik görevlilerinde 5188 sayılı özel güvenlik hizmetleri kanunda belirtilen şartlara sahip olarak serfika bulunması gerekiyor. Diğer başvuru şartları neler?
BAŞVURU ŞARTLARI;
Güvenlik görevlisi alımlarında başvuru şartlarında alım yapılacak olan pozisyonlara göre genel başvuru şartlarını taşımak, 18 yaşını tamamlamış olmak, öğrenim düzeyinde en az lsie mezunu olmak şartları bulunuyor. Ayrıca başvuru ilanların diğer özel şartlarını taşımak gerekiyor.
Güvenlik görevlisi alımlarına erişmek için: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3048 linkine tıklayabilirsiniz.
Personel alımlarından ilk sizin haberiniz olsun isterseniz facebook grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için TIKLAYINIZ

Yorum Yaz