Türkiye Geneli Bay-Bayan Güvenlik Görevlisi Alınacak! - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazar, Ağustos 12, 2018

Türkiye Geneli Bay-Bayan Güvenlik Görevlisi Alınacak!

Türkiye genelinde özel firmaların güvenlik görevlisi ihtiyacının giderilmesi için 1.080 silahlı silahsız bay ve bayan güvenlik görevlileri aranıyor. Yayınlanan ilanlara göre özel güvenlik alımlarında başvuru şartları neler? Başvuru yapılan güvenlik görevlisi alımlarını aktarıyoruz.


Türkiye genelinde özel firmaların güvenlik görevlisi ihtiyacının giderilmesi için İŞKUR üzerinden çok sayıda personel alım ilanı yayımlandı. Buna göre en az lise mezunu olan 1080 silahlı silahsız güvenlik görevlisi alımı yapılacak.  Türkiye Genelinde özel güvenlik alımlarına başvuru şartları neler? İşin olsa ekibi olarak güvenlik görevlisi olmak isteyen adaylara yönelik olarak bazı detayları paylaşacağız.
3 BİN 621 GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI;
İŞKUR Türkiye Genelinde en az lise mezunu olan adaylar arasından 1080 Güvenlik Görevlisi alımı yapılması için iş ilanları yayımladı. yapılacak alımlarda ilan sayısı 124 olarak açıklandı. Buna göre adayların silahlı olarak görevlendirilecek olan güvenlik görevlileri ile silahsız güvenlik görevlilerinde 5188 sayılı özel güvenlik hizmetleri kanunda belirtilen şartlara sahip olarak sertifika bulunması gerekiyor. Diğer başvuru şartları neler?
güvenlik görevlisi
BAŞVURU ŞARTLARI;
Güvenlik görevlisi alımlarında başvuru şartlarında alım yapılacak olan pozisyonlara göre genel başvuru şartlarını taşımak, 18 yaşını tamamlamış olmak, öğrenim düzeyinde en az lsie mezunu olmak şartları bulunuyor. Ayrıca başvuru ilanların diğer özel şartlarını taşımak gerekiyor.
Güvenlik görevlisi alımlarına erişmek için: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3048 linkine tıklayabilirsiniz.
Personel alımlarından ilk sizin haberiniz olsun isterseniz facebook grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için TIKLAYINIZ
Comments


EmoticonEmoticon