Uzman Erbaş Başvuru Sonuçları Açıklandı Jandarma 2018/1 Sonuçları - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Çarşamba, Ağustos 08, 2018

Uzman Erbaş Başvuru Sonuçları Açıklandı Jandarma 2018/1 Sonuçları

Uzman erbaş başvuru sonuçları açıklandı. Jandarma 2018/1 uzman erbaş alımı sonuçları Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi sisteminde açıldı. Uzman erbaş sınav tarihleri ve sınav yerleri için tıklayınız.


Uzman erbaş başvuru sonuçları adayların erişimine açıldı. Jandarma Genel Komutanlığı bünyesindeki komutanlık ve askeri birimlere yapılacak olan MEBS, lojistik ve diğer bazı branşlara uzman çavuş temini için başvuru sonuçları adayların erişimine açıldı. Jandarma uzman erbaş alımı sonuçları için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Uzman erbaş sonuçları, 30 Temmuz 2018 tarihine kadar alınan başvuruların değerlendirilmesinden sonra belirlendi. Başvuru kılavuzunda yer alan yaş, öğrenim, mezuniyet ve diğer genel şartları taşıdığı tespit edilen adayların başvuruları kabul edildi. Seçme aşaması sınavlarına katılmaya hak kazanan adaylar bu şekilde belirlendi.
Uzman erbaş alımı başvuru sonuçları, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Personel Sistemi üzerinden öğrenilebiliyor. Sonucunu sorgulamak isteyen adaylar ilgili bağlantıya tıklayarak, T.C. kimlik numaralarını girecek. Burada adayın başvuru sonucu ve diğer bazı temel bilgilere yer verilecek.
Jandarma uzman çavuş sonuçları uyarınca seçme aşamalarına katılmaya hak kazanan adaylar, 27 Ağustos 2018 tarihinden itibaren sınavlara alınacak. Başvuru kılavuzunda daha önce belirtilen seçme aşamalarını başarıyla geçecek olan 2 bin 375 aday, Jandarma saflarında uzman erbaş olarak görev alacak. Sonuçlar için TIKLAYINIZ.


Comments


EmoticonEmoticon