Cow Look ile İnternetten Yatırımsız Aylık 350 TL Kazanç Sağla - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Perşembe, Kasım 01, 2018

Cow Look ile İnternetten Yatırımsız Aylık 350 TL Kazanç Sağla

Artık internetden para kazanmanın ve hatta yatırımsız para kazanmanın bir çok yolu var. Bu makalemde elimden geldiğince sizlere kendimde kullandığım ve gelir sağladığım bir site olan Cowlook'tan bahsetmek istiyorum.

Hemen maddeler halinde sizlere kendi tecrübelerimden de maddeler halinde bahsedeyim.

COWLOOK NEDİR? 

Cowlook girişimcilerin oluşturduğu ve reklam gelirlerinin kullanıcılar ile paylaşıldığı bir kazanç sitesidir. Cowlookta üye olan herkese bir adet inek verilmekte ve sizden istenen 4 saatte bir girip ineğin sütünü satarak ineği beslemenizdir. İneği beslemediğiniz takdirde ise ineğinizin canı azalmakta ve ölmektedir.

Siteye herhangi bir para yatırmıyorsunuz. Site, sadece kullanıcılara reklam göstererek gelir elde ediyor ve bu gelirden kullanıcıya pay ödüyor.

COWLOOK İLE NASIL PARA KAZANILIR?
Cowlook ile ineğinizden topladığınız sütleri satarak puanlar elde edebilirsiniz. Bu puanları ise ay sonunda siteye göndererek o ay ki reklam kazançlarına ortak olabilirsiniz. Düzenli olarak puan toplayarak aylık 300-400 TL gibi bir gelir elde edebilirsiniz. Özellikle öğrenciler için çok çok iyi bir gelir de diyebiliriz buna.

COWLOOK'A ÜYE OLMAK VE HEMEN KAZANMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

ÖDEMELER NASIL HESAPLANMAKTADIR?

Ödemeler o ay ki reklam gelirleri hesaplanarak puan gönderen kişiler arasında paylaştırılmaktadır. Ne kadar çok reklam geliri olursa siteyi kullanan kişilerin geliri de o kadar yüksek olmaktadır.

Ödeme Sınırı Var Mı?

- Evet, bir ödeme sınırı vardır. ödeme talep etmek için sen 100 TL sınırına ulaşmalıdır.

Oyundan kazanç Elde Etmek İçin Para Yatırmalı Mıyım?

- Hayır. Oyuna isteseniz dahi para yatıramazsınız. Site sadece kullanıcılara reklam göstererek gelir elde ediyor ve bu gelirden kullanıcıya pay ödemektedir.
cowlook

NASIL KULLANILIR? 

Cowlook kullanımı çok kolay bir sitedir. Sizlere vereceğim linklerden üye olarak benim ekibimde yer alabilirsiniz ve gelir arttırma konusunda sizlere de yardımcı olabilirim. Siteye üye olduktan sonra sizlere verilen ineğe yemini verip 4 saatte bir ise sütünü satarak puana dönüştürmeniz gerekmektedir. Bu puanlar sayesinde gelir elde edebilirsiniz.


COWLOOK'A ÜYE OLMAK VE HEMEN KAZANMAK İÇİN TIKLAYINIZ.


Kullanımı çok basit ve çok da iyi gelirler sağlayabileceğiniz bir site diyebilirim. Hiçbir yatırım ve T.C vermeden çok kolay şekilde ek gelir elde edebilirsiniz. Unutmayınız ki teknoloji çağında yaşıyoruz ve teknolojiyi kullanarak cep harçlığınızı da çıkartabilirsiniz. Sizlere verdiğim linklerden üye olursanız elimden geldiğinden daha fazlasıyla yardımda bulunabilirim.

Ödeme Kanıtı


Comments


EmoticonEmoticon