Sahil Güvenlik Komutanlığı KPSS 60 Puanla Memuru Alıyor - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazar, Kasım 18, 2018

Sahil Güvenlik Komutanlığı KPSS 60 Puanla Memuru Alıyor

Sahil Güvelik Komutanlığı yayımladığı ilan ile  KPSS 60 puanla 10 sivil devlet memuru alacağını duyurdu. İlan ile ilgili adaylar araştırma yapıyorlar. Başvuru şartları nelerdir, başvuru tarihleri ne zaman? Sahil Güvenlik Komutanlığı Sivil Devlet Memuru alım ilanı ile ilgili tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Sahil Güvelik Komutanlığı yayımladığı ilan ile 10 sivil devlet memuru alacağını duyurdu. İlan ile ilgili adaylar araştırma yapıyorlar. Başvuru şartları nelerdir, başvuru tarihleri ne zaman? Sahil Güvenlik Komutanlığı Sivil Devlet Memuru alım ilanı ile ilgili tüm detaylar haberimizde...

Öncelikle hangi pozisyonda devlet memuru alımı yapılacak buna değinelim.

Bilgisayar Mühendisi, Uluslararası İlişkiler ve Andlaşmalar Uzmanı, Mali İşler Uzmanı, Performans ve Program Uzmanı, Gümrük İşlemleri Uzmanı, Personel İşlemleri Uzmanı, Grafiker  ve İstatistikçi poziyonlarında devlet memuru alınacak.

Alım yapılacak iller ve mezuniyetler ile ilgili detaylar aşağıdaki tabloda yer almaktadır.
personel alımı kadroları
personel alımı kadroları2

Sahil Güvenlik Komutanlığı Sivil Devlet Memurluğu ilanına yukarıda şartları taşıyanlar 12 Kasım 2018 tarihinde başlayan başvuru tarihiden itibaren 22 Kasım 2018 tarihine kadar başvuru yapabilirler.

Adayların 2018 Yılında düzenlenen KPSS Lisans düzeyi sınavdan en az 60 ve 70 almış olmaları gerekmektedir.

Devlet Memurları Ankara, İstanbul ve Antalya illerinde görevlendirilecek.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

İlan edilen kadro unvanının hizasında belirtilen niteliklere sahip olmak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Adaylar başvurularını internet üzerinden 12-22 Kasım 2018 tarihleri arasında www.sahilguvenlik.gov.tr adresinden yapabileceklerdir.

Başvurular; 12 Kasım 2018 Pazartesi günü saat 14:00’de başlamış olup, 22 Kasım 2018 Perşembe günü saat 16:00’da sona erecektir.
Comments


EmoticonEmoticon