Yeni Havalimanına 120 Bin Personel Alınacak! - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cumartesi, Kasım 03, 2018

Yeni Havalimanına 120 Bin Personel Alınacak!

İGA tarafından personel alım süreci yürütülecek olan İstanbul Havalimanına, ilkokul, lise ve üniversite mezunları için çok sayıda personel alımının yapılacağının müjdesini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan vermişti. 

Erdoğan açıklamasında Dünya' nın en büyük havalimanı projesi olan ve hayata geçirilen İstanbul Havalimanının aynı zamanda binlerce kişiye iş kapısı olacağını ve onbinlerce personel alımının yapılacağını aktarmıştı. Bu açıklamaların ardından özellikle Twitter ve diğer sosyal medya platformlarında yayımlanması beklenen ilanlar merak edilen konular arasında yer alıyordu. Cumhurbaşkanının açıklamalarından kısa bir süre sonra da ilanlar art arda yayımlanmaya başlandı. İGA aracılığıyla yürütülen personel alımlarında, İstanbul Havalimanında görev almak üzere aşağıdaki pozisyonlara personel alımları gerçekleştirilmektedir.
İstanbul havalimanı personel
Temizlik Görevlisi, Muhasebe ve Finans Müdürü, yangın Alarma ve Ses Yayın Sistemleri Mühendisi, at Hizmetleri Şefi, Rezervasyon Sorumlusu, Satış Müdürü, tesisat Teknisyeni, Isıtma Soğutma Teknikeri, Yiyecek İçecek Şefi, Aşçı, Teknik Bakım Elemanı pozisyonlardaki alımlara başvurular devam ediyor. Diğer kadrolarda yapılacak alımları için lise mezunu, tecrübeli ya da tecrübesiz adayların başvuru yapabilecekleri bir çok pozisyonlarda alımlara başvurular için aşağıdaki linkten erişim yapılabilecek.
Tüm açık pozisyonları görüntülemek ve başvuruda bulunmak için tıklayınız.
Comments


EmoticonEmoticon