PTT En Az 3 Bin TL Maaşla KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cumartesi, Aralık 08, 2018

PTT En Az 3 Bin TL Maaşla KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor

PTT tarafından bir ilan yayımlanarak KPSS şartsız personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilanda farklı kadrolarda personel alımı yapılacağı ifade edilerek bu kadrolara göre en az 3 bin TL maaş verilecektir. Peki ilana başvurular nasıl yapılacak?

PTT tarafından personel alım ilanı yayımlandı. Kariyer siteleri aracılığı ile yayımlanan ilanlara göre PTT KPSS şartsız personel alımı yapılacağı ifade edildi.

İlanda belirtilen kadrolara göre en az maaş 3 bin TL olacak.

İLANIN DETAYLARI

PTT tarafından yayımlanan ilanda Java yazılım uzmanı ve Sistem mühendisi, PHP Devoloper kadrolarında personel alımı yapılacaktır.

PTT tarafından yayımlanan bu ilanlarda her bir kadro için ayrı ayrı genel şart aranmaktadır. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Buna göre ilanda belirtilen genel şartlar için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Peki başvurular nasıl yapılacak? PTT personel alımı için başvuru yapacak olan adaylar öncelikle bir özgeçmiş oluşturacak ve bu özgeçmiş kapsamında başvuru yapacaklardır. Adaylar aşağıda kadroların karşısında yazan başvuru linklerini tarayıcılarının adres satırına kopyalayarak başvuru ekranına ulaşacaklardır.

Java Yazılım: https://goo.gl/NqQKeR
Sistem Mühendisi: https://goo.gl/Vy6TL8
PHP Devoloper: https://goo.gl/6pzvyD
ptt personel alımı

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

PTT personel alımı için başvuru yapacak olan adaylar öncelikle bir özgeçmiş oluşturacak ve bu özgeçmiş kapsamında başvuru yapacaklardır. Adaylar aşağıda kadroların karşısında yazan başvuru linklerini tarayıcılarının adres satırına kopyalayarak başvuru ekranına ulaşacaklardır. 

Başvuru ekranına ulaşıldıktan sonra adayların kariyer sitelerine üye olmaları ve bu üyelik kapsamında özgeçmiş oluşturmaları gerekmektedir. Özgeçmiş oluştururken adayların tüm kutucukları eksiksiz bir biçimde doldurmaları gerekmektedir.

Yukarıdaki bilgileri yerine getiren adaylar kolay bir şekilde PTT personel alımı için başvuru yapabilecektir.
Comments


EmoticonEmoticon