Tarım Kredi Kooperatifleri KPSS 60 Puan ve KPSS'siz 45 Personel Alımı Yapacak - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cumartesi, Aralık 08, 2018

Tarım Kredi Kooperatifleri KPSS 60 Puan ve KPSS'siz 45 Personel Alımı Yapacak

Tarım Kredi Kooperatifleri Aralık 2018 personel alım ilanı yayımladı. Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvurular başladı. Başvuru koşulları, adaylarda aranan şartlar ve diğer detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Tarım Kredi Kooperatifleri kendisine ait resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir ilan ile personel alımı yapacağını duyurdu.

İki farklı kadroda gerçekleştirileceği açıklanan personel istihdamında yer alan kadro ve bu kadrolara göre belirlenen başvuru koşullarını sizlere aktarıyoruz.

2 KADRODA PERSONEL ALIMI YAPILIYOR

Tarım Kredi Kooperatifleri ilgili birimlerinde bulunan personel açığını gidermek amacıyla yapacağı personel alımlarını 2 pozisyonda yapacak. Kooperatif Görevlisi Ve Ziraat Mühendisi kadrolarına yapılacak olan personel alımlarına önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuruda bulunabilecek. Ayrıca ilan için belirlenen KPSS şartı da, ilgili puan türünden en az 60 puana sahip olmak şeklide.
Tarım Kredi Kooperatifleri personel alımı

BAŞVURU KOŞULLARI

İlana başvuruda bulunacak adaylardan talep edilen genel koşullar arasında

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak, 14.01.2019 tarihi itibariyle 30 yaşından büyük olmamak, Erkeklerde askerlikle ilişkisi olmamak veya tecilli olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak,  Görevini yapmaya mani akli ve bedeni hastalığı bulunmamak, Yurdun her yerinde çalışmayı kayıtsız ve şartsız kabul etmek.

Özel şartlar;

Adayların alım yapılacak pozisyonlar için belirlenen ve aşağıda sizlere aktardığımız koşulları da sağlamaları gerekiyor.

Ankara Bölge Birliğine bağlı Kooperatiflerde istihdam edilecek personel adayının veya ailesinin (başvuruda bulunacak adayın anne, baba veya eşinden herhangi biri) Ankara, Çorum, Kırıkkale, Kastamonu, Çankırı il sınırları içerisinde son 6 aydır ikamet ediyor olması gerekmektedir. 60 KPSS puan şartının sağlanması. Ziraat Mühendisi adaylardan, Bitki Koruma Ürünleri Bayilik veya Toptancı izin Belgesi olanlar Bölüm ve KPSS şartı aranmaksızın müracaat edebileceklerdir.

BAŞVURU SÜRECİ, ŞEKLİ

İlana başvurular başladı. Başvurular 28 Aralık tarihine kadar devam edecek. İlana başvuruda bulunacak adaylar aşağıda yer alan adrese şahsen başvuru yapacaklar. Adaylar, müracaatlarını Ankara Bölge Birliğine yapabileceklerdir, Ankara Bölge Birliği dışındaki Bölge Birliklerimiz başvuru kabul etmeyecektir. Posta yolu ile yapılan müracaatlar kesinlikle dikkate alınmayacaktır.

Müracaat / İrtibat Adresi: Ankara Bölge Birliği GMK Bulvarı No: 58 06570 Maltepe/Ankara Telefon : 0312 231 81 53
İlanın tam metnine buradan ulaşabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon