TCDD KPSS Şartsız 356 Personel Alımı Yapacak! - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazar, Mart 03, 2019

TCDD KPSS Şartsız 356 Personel Alımı Yapacak!

TCDD Genel Müdürlüğüne personel alımı yapılacak. KPSS şartı olmadan yapılacak personel alımı başvuruları İŞKUR üzerinden yapılabileceği belirtildi. 356 işçi alımı başvuru şartları, başvuruların ne zaman yapılacağı ve diğer detayları haberimizde aktarıyoruz.

TCDD kpss şartı olmadan personel alımı yapılacağı açıklandı.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryollarının personel ihtiyacının giderilmesi için çok sayıda işçi istihdamları yapılacak. İŞKUR üzerinden yapılacak başvurularda hangi kadrolarda istihdamların yapılacağı belli oldu.

KADRO DAĞILIMI;

Toplamda 356 kişinin alınacağı açıklanmıştı. Adaylar bu kadrolarından sadece bir tanesini tercih edebilecekler. 4 farklı kadrodaki almalarda kadro dağılımı ise şu şekilde olacak: Tren teşkil işçisi kadrosunda 86 işçi, demiryolu hattı bakım onarımcısı olarak 188 kişi, demiryolu yol yapım, bakım ve onarım makinesi operatörü kadrosunda ise 42 personel son olarak liman vinç operatörü kadrosunda ise 40 kişi görevlendirilecek
TCDD personel alımı

BAŞVURU ŞARTLARI;

Yaş şartında en fazla 36 yaşından gün almamış olan adaylar başvuru yapabilecekler. Erkek adaylar başvuru yapabileceği alımlar için başvurularda istenilen eğitim düzeyinde olmaları gerekmektedir. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılabilecek. Başvurular için iş gücü talepleri 9 Nisan tarihinde ilan edilecek ve İŞKUR internet sitesi üzerinden 15 Nisan tarihine kadar başvuru yapılabilecek. Daimi süreli işçi alımı kadrolarında iş yeri istenilen bölümler alınacak kadro dağılımı ve diğer detaylar için Devlet Personel Başkanlığı üzerinden açıklanan ilan kılavuzunu inceleyebilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon